Figi tworzone z humorem

Figi tworzone z humorem

Dla wszystkich kobiet, które mają poczucie humoru oraz przede wszystkim dla młodzieży i nastolatek stworzone zostały przez projektantów bardzo zabawne figi. Na tego typu figach widnieją bowiem bardzo wymyślne slogany i hasła. Pozwolę sobie przytoczyć kilka z nich: „nie podlizuj się”, „Patrz, ale nie dotykaj”, „Czego się gapisz?” i wiele więcej. Na tego typu figach widnieją również różnego typu zabawne nadruki i obrazki. Mogą to być dziwne twarze, ale najczęściej są to zabawne emotikonki, którymi młodzież posługuje się przy wysyłaniu m.in. smsów.

Dostępne są również stringi ze zwierzątkami np. barankami, pieskami, kotkami, a także różnymi owocami czy też warzywami tj. bananami, marchewkami, dyniami, smokami itd. Można również pokusić się o zakup bardzo romantycznych tego typu fig, a mianowicie z napisami kocham cię, love, gruchającymi gołąbkami i wszelkimi serduszkami. Prezentują się one naprawdę ciekawie, a do tego pomysłowo i kreatywnie. Z uwagi na to, że figi pełne te mają za zadanie wyrażać wszelkiego rodzaju emocje są bardzo lubiane przede wszystkim przez nastolatki. Ceny za takie szorty są porównywalne z cenami za zwykłe tego typu majtki. Można je zakupić za cenę od sześciu do dwunastu złotych za sztukę. Najczęściej są one wykonane z wysokiej jakości bawełny, dzięki czemu są zdrowe i komfortowe w noszeniu przez wszystkich, nie tylko przez nastolatki.

Dorosłe kobiety również mogą pokusić się o zakup tego typu zabawnych fig, aby rozbawić swojego mężczyznę. Każdy ma bowiem ochotę czasem zaszaleć i właśnie w taki sposób oddać swoje emocje. Wzory, jakie są dostępne na rynku są tak przeróżne, że z pewnością każdy znajdzie taki, który mu najbardziej przypadnie do gustu. Dzięki takim figom dobra zabawa jest gwarantowana. Bardzo różnorodna kolorystyka zapewnia równocześnie, że tego typu figi są niepowtarzalne i oryginalne. Każdy powinien mieć więc chociażby jedne tego rodzaju figi, które świadczą o naszym poczuciu humoru i niejednokrotnie dystansie do siebie. Nie czekajmy więc i wybierzmy zabawne figi już teraz.

Podobne wpisy tematyczne o modzie:

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes