Karykatury na zamówienie

Karykatury na zamówienie. Niebanalny prezent dla każdego

Szukasz pomysłu na prezent? Zainwestuj w coś zabawnego. Podaruj karykaturę. Wybór jest przeogromny, bo karykatury to dzisiaj nie tylko przesadnie wyolbrzymiona głowa, zdeformowane uszy czy wyłupiaste oczy. Prezent sprawdzi się na każdą okazję: na wesele dla pary młodej, dla siostry z okazji urodzin, czy na przykład dla kolegi z pracy.

Przebierać można w różnych technikach: ołówek, węgiel, sepia lub pastele. Jak kto woli. Nikt nie narzuca też tego, co ma się znaleźć na rysunku. Może to być – tradycyjnie – sama głowa, ale też cała postać przedstawiona w śmiesznej sytuacji. Coraz częściej karykatury na zamówienie przedstawiają grupę znajomych w humorystycznych scenkach.

To naprawdę oryginalny podarunek dla wszystkich znudzonych wręczaniem kwiatów i trunków. A samo wykonanie karykatury nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy zdjęcie (najlepiej uśmiechniętej) osoby, która ma zostać narysowana i odrobina cierpliwości. Karykaturzysta stworzy rysunek, a my będziemy mieli prezent z głowy. Dobra zabawa gwarantowana!

Podobne wpisy tematyczne o modzie:

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes