Koronkowa bielizna dla panów

Koronkowa bielizna dla panów

W ostatnim czasie przyszła moda na urozmaicenie szafy mężczyzny o bieliznę koronkową. Jest sklep, który proponuje mężczyznom tego typu majtki czy koszulki do spania. Czy to jest dobry pomysł? W zależności od gustu każdy chodzi w tym, czym chce, ale trzeba uważać na to by nie przesadzić. Wiadomo, ze różnie jest z tolerancją w naszym kraju, więc pomimo osób, które uważają, noś, co chcesz, trzeba tez spojrzeć na to z innej strony. Czy ja wyglądam w tym seksownie? Czy ja wyglądam w tym pociągająco dla kobiety?

Niestety w 99% przypadków kobieta odpowie Nie, dlaczego? Dlatego, że koronkowa bielizna męska, kojarzy się raczej z kobietą, to ona nosi koronki, rajstopy, pończochy, podkolanówki, leginsy i to ona wabi tymi koronkami mężczyznę. Mężczyzna w koronkach nie tylko będzie wyglądał śmiesznie, ale kobieta poczuje do niego trudno opisany niesmak. Były prowadzone badania na ten temat i wiele kobiet odpowiedziało na pytanie: Czy chciałybyście widzieć swojego mężczyznę w sypialni w takim czymś? Odpowiedzi było mnóstwo, ale w jednym się zgadzały, że mężczyzna owinięty w koronki, to nie mężczyzna, dużo kobiet nawet uważało, że bielizna męska poszerzona o taki produkt nadaje się, co najwyżej dla transwestytów, którzy lubią koronki, panterki, stringi, skóry i inne wdzianka często zakładane przez kobiety.

Kobieta, która nie spodziewa się takiej niespodzianki, załupmy ze przyjdzie domieszkania mężczyzny, jest fajnie, bo jest romantyczna kolacja itd. a tu zonk, mężczyzna zdejmuje spodnie, i zanim to zrobi to kobiety już nie będzie. Więc kochani Panowie zanim zdecydujecie się na taki krok, i nie będzie to w celu dobrego humoru, opuście sobie taki zakup, bo szkoda pieniędzy na coś, co nie jest atrakcyjne. Lepiej zrobić porządny zakup i poszperać w sklepach, butikach, pasażach, domach handlowym w dziale bielizna męska luksusowa, która nie tylko nada naszemu ciału powabu, ale starczy na dłuższy czas. Bielizna męska ma być przede wszystkim wygodna, ładna, elegancka, fikuśna nie do przesady, żeby nie stworzyć, niepotrzebnego kiczu.

Podobne wpisy tematyczne o modzie:

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes