Najlepszy tusz do rzęs

najlepszy-tusz-do-rzes-5Niewiele rzeczy dodaje uroku tak bardzo jak dobrze pomalowane rzęsy, niemniej wybór odpowiedniego tuszu nie jest zadaniem tak prostym jak mogłoby się wydawać. Maskara pogrubiająca czy tusz rozdzielający? A może coś co rzęsy podkręci?

W dobie Internetu zadanie mogłoby wydawać się proste – wystarczy przewertować kilka for internetowych i bazując na opinii kobiet z całego świata znaleźć coś dla siebie. W praktyce jednak tak kolorowo nie jest, bo nie wystarczy tylko i wyłącznie znaleźć najlepszy tusz do rzęs. Trzeba jeszcze umieć odpowiednio go zaaplikować.

Liczy się też używana przez nas szczoteczka, która może być gruba i gęsta lub rzadka, symetryczna bądź asymetryczna, okrągła albo zakręcona i wykonana z różnych materiałów. Każda z nich nadaje się do innego zadania i innych rzęs, a nie można też zapominać o jej czyszczeniu, dzięki czemu tusz nie będzie zasychał.

Odpowiednio wykonany zabieg jest jednak warty całego zachodu – odpowiednio pomalowane oczy podkreślają spojrzenie i dodają kobiecie uroku.

Podobne wpisy tematyczne o modzie:

4.00 avg. rating (83% score) - 1 vote