Olejowanie wlosów

olejowanie-wlosow-5Włosy rosną lepiej, gdy są właściwie odżywiane. Jak każda część naszego organizmu, także włosy wymagają odpowiedniego pokarmu, jak białko czy witaminy. Olejowanie wlosów dwa razy w tygodniu powinno pomóc dostarczyć odpowiednie składniki.

Taki systematycznie wykonywany zabieg, pomaga odzyskać dawny blask włosów szczególnie wtedy, gdy były one narażone na farbowanie czy wysuszanie. Ponadto masowanie skóry głowy relaksuje, odpręża, ale także otwiera pory, przez które odżywcze składniki znajdujące się w oleju, lepiej wnikają w skórę głowy.

Olejowanie wlosów pobudza cebulki włosowe do wzrostu, łagodzi wszelkiego rodzaju podrażnienia. Pomaga uporać się z łupieżem.
Skutecznie zapobiega także nadmiernemu wypadaniu włosów.
Jednym słowem, stosując regularnie olejowanie wlosów możemy być pewni, że efektem końcowym będą zdrowe, lśniące włosy, które powinny rosnąć szybciej i być o wiele silniejsze niż do tej pory.
Olejowanie wlosów to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają problemy z nadmiernym wypadaniem włosów, a nawet łysieniem.

Podobne wpisy tematyczne o modzie:

3.00 avg. rating (73% score) - 1 vote