Oliwka w żelu Johnson

Najlepszą oliwką i najbardziej znaną jest oliwka Johnson, ostatnio są produkowane jej różne wersje, a najnowszą propozycją jest oliwka w żelu Johnson.
Do składu oliwki dodaje się rumianek, przez co oliwka działa bardzo łagodnie na skórę. Ten produkt jest niezwykle popularny wśród młodych rodziców, zatrzymuje wilgoć na skórze i wchłania się doskonale w skórę noworodka, nie pozostawiając żadnych skutków ubocznych. Dodatkowo przyjemny rumiankowy zapach sprawia, że dziecko bardzo ładnie pachnie, a rumianek działa uspokajająco i niezwykle  kojąco.
Oliwka w żelu jest używana zaraz po kąpieli, przed snem dziecka, doskonale wchłania się w skórę dziecka. Według ogólnych opinii, ten produkt jest bardzo dobrym produktem i wielu klientów jest z niego dostatecznie zadowolonych. Cieszy się on ogólną popularnością i jest bardzo chętnie kupowany przez młodych rodziców i przez osoby dorosłe, które oliwkę Johnson stosują na swoją, dojrzałą już skórę i w ten sposób łagodzą wszelkie podrażnienia. Oliwka sprawia, że skóra jest delikatna i miła w dotyku.

Podobne wpisy tematyczne o modzie:

5.00 avg. rating (93% score) - 1 vote